OFERTA

NAILARCH  to studio profesjonalnej stylizacji paznokci w Szczecinie. W skład oferty wchodzą wszystkie zabiegi stylizacji paznokci
  • przedłużanie paznokci
Jeżeli chcemy od razu uzyskać efekt pięknych i długich paznokci, przedłużamy je. W zależności od upodobań, bądź też zamierzonego efektu końcowego wybieramy jedną z dwóch metod, akrylową bądź też żelową.
Żel jest produktem elastycznym, najlepiej sprawdza się przy nie dużych przedłużeniach (do ok. 1cm). Przy problematycznych paznokciach zaleca się przedłużenie żelowe ze względu na jego elastyczność. Ściąganie paznokci żelowych jest możliwe tylko i wyłącznie przy pomocy pilnika/frezarki.
Akryl jest produktem twardym, możemy go stosować zarówno do krótkich przedłużeń jak i bardzo długich –jest zdecydowanie mniej łamliwy jak żel. Produkt ten sprawdza się również rewelacyjnie przy rekonstrukcjach obgryzionych lub zniszczonych paznokci. Akryl jest produktem rozpuszczalnym w acetonie, także do ściągnięcia akrylowych paznokci praktycznie nie musimy używać pilnika.
Możliwość zdobnicze obu produktów są podobne, zarówno w żelu jak i w akrylu możemy uzyskać piękne wielowarstwowe zdobienia.
  • wzmacnianie naturalnych paznokci
Jeżeli mamy ładne paznokcie, nie chcemy ich przedłużać jedynie wzmocnić lub nadać stały wzór, wzmacniamy je żelem bądź akrylem.
  • manicure hybrydowy
Jeżeli lubimy malować paznokcie lakierami, a przeszkadza nam jego ciągłe odpryskiwanie i problemy ze schnięciem, lakiery hybrydowe są rozwiązaniem.
Lakiery hybrydowe są połączeniem najlepszych cech żelu i lakieru do paznokci. Nakładane są cienko jak lakier, a utwardzane w lampie jak żel, dzięki temu nie musimy się obawiać rys i odbić. Po wyciągnięciu z lampy paznokcie są suche. Dodatkowo lakiery hybrydowe delikatnie wzmacniają nasze paznokcie. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny – nie wymaga matowienia naturalnego paznokcia.
Ładny efekt z wysokim połyskiem utrzymuję się na paznokciach przez ok. 14 dni. Usuwanie lakieru trwa ok. 10 min bez piłowania.
  • awangardowe zdobienia 3D
  • artystyczne malowanie farbami akrylowymi